Attēls ar cibu Get it on Google Play
WTF?

Sviesta Cibā postētājs!

Nu un priekš kam?
Aplikācija Android telefoniem un planšetēm. Domāta tam, lai mēs varētu ātri, ērti un nebakstoties pa pārlūku iepostēt kādu steidzamu ierakstu, kad datora nav pie rokas. Vai palabot kādu tikko pamanītu kļūdu. Nekad taču nevar zināt, kad un kur parādīsies nevaldāma iedvesma, vai ne?
OK, stāsti, kā tas strādā
Aizstaigā uz Play Market un pieinstalē aplikāciju, tas būs labs sākums. Pirmajā reizē ielogojies, pēc tam tevi atcerēsies (ja vien nenospiedīsi Log Out vai negadīsies kāda ķibele ar sakariem). Un viss, raksti un postē.
Kā pamanīsi, paralēli tekstam, var pamainīt jūzerbildes, sarakstīt visus current mood un current music, uztaisīt ierakstu pieejamu tikai draugiem vai slēptu... nu viss kā pierasts, vārdsakot.
Vēl tur virs teksta lauka ir podziņas, ar kuru palīdzību var salikt dažus biežāk lietotos tagus, nemeklējot visādus < un > un nemēģinot atcerēties, kurš vispār ir kurš.
Es tur neko nesaprotu
Uff. Nu tā, skaties, es te mēģināju visu pēc iespējas aprakstīt.
Lasi un brīnies
Pag', a kāpēc angliski, ko?
Tāpēc, ka visi latviskie termini izklausās kaut kā muļķīgi. Bet ja jums šķiet, ka vajag arī latvisko versiju — varam uzriktēt.
OK, ņemu. Pa cik?
Par brīvu. Pilnīgi par brīvu. Nē, tur nav pat baneru.
Eu, es pamanīju gļuku!!!1one
Nebrīnos. Tādiem ir jābūt, es uz šo brīdi zinu vismaz divus.
Ja atrodi kādu problēmu, nu vai ir ideja par kādu feinu jaunievedumu, — droši raksti meilu, vai atstāj komentāru cibās, piemēram šeit.
Un beigu titri
[info]vistu_zaglis: Atbildīgais ražošanas daļas vadītājs
[info]etalonfunkcija: Galvenā ikonas zīmētāja, produkta brāķētāja un dažādu "jept, nu kāpēc šitā figņa nestrādā?" uzklausītāja
[info]perkons: Alfa, beta un pārējo gļukaino versiju pacietīgs lietotājs, procesa galvenais līdzjutējs
[info]spic un [info]aizliegts_v: Uz visādām nepatīkamībām un sīkām niansēm norādītāji, kā arī labu vārdu teicēji.
[info]hesse: Pats Gal'nais bugu reportētājs.

Dāmas un kungi — visiem paldies!